facebook
 •   🚀 HARVOX artık TeknoMarketin'de  
  • 🥇  🚀 HARVOX artık TeknoMarketin'de  😎

  Ön Bilgilendirme Formu

  ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

  1. SATICI
   
  Unvan: TeknoMarketin.Com.Tr
  Adres: Tarabya Mah Zambaklar No:14/1A Sarıyer /İstanbul
  Telefon: 505 206 98 72
  E-mail: info@teknomarketin.com.tr
   
  2. KONU
  İşbu Ön Bilgilendirme Formu aşağıda nitelik ve satış fiyatı belirtilen Ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun ve 27 Kasım 2014 tarihli ve 29188 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince TÜKETİCİ’nin bilgilendirilmesi hakkındadır ve TÜKETİCİ ile akdedilecek mesafeli satış sözleşmesinin ayrılmaz parçasıdır.

  1. ÜRÜNÜN TEMEL NİTELİKLERİ VE SATIŞ FİYATI

   

  SÖZLEŞME KONUSU MAL VEYA HİZMET

   

  Ürünün adı ve temel nitelikleriAdetSatış fiyatı (KDV dahil toplam Türk Lirası)Vadeli Satış Fiyatı (KDV dahil toplam)Kargo ücreti

   

  1. ÖDEME, TESLİM/İFA İLE İLGİLİ BİLGİLER

   

  Teslim masrafları ve kimin tarafından ödeneceği:

  Vergiler dahil toplam ödenecek tutar: 

  Ödeme şekli:

  Teslim edilecek kişi/kuruluş:

  Teslimat adresi:

  Fatura adresi:

  Teslim şartları:

   

  • Sipariş özeti sayfasında bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.

   

  • Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve akdenizecza.com bilgisi olması durumunda bu kampanyalar hakkında sayfasında bilgi verecektir.

   

  • Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

   

  • Sözleşme konusu ürün mal ve hizmetin sipariş edilmesini takiben her halükarda yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için TÜKETİCİ’nin yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ veya gösterdiği kişi/kuruluşa teslim edilir.

   

  • Kargo masrafı TÜKETİCİ tarafından karşılanmaktadır. Kargo ücreti 60 TL olup, kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir. 

   

  • TÜKETİCİ sözleşme konusu ile ilgili tüm talep ve şikayetlerini aşağıda belirtilen telefon numarası veya e-mail adresine bildirebilecektir. 

   

  Telefon: 505 206 98 72

  E-mail: info@teknomarketin.com.tr

   

  1. CAYMA HAKKI

   

  • Mesafeli sözleşmelerde TÜKETİCİ, on dört gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

   

  • Cayma hakkı süresi, malın teslimine ilişkin sözleşmelerde, TÜKETİCİ’nin malı teslim aldığı günden itibaren, diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren işlemeye başlar. 

   

  • Cayma hakkının kullanılması halinde, teslim edilen ürünün ve fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura aslı iade edilmez ise; SATICI, KDV ve varsa sair yasal yükümlülükleri, TÜKETİCİ’ye iade edilecek bedelden tahsil edecektir

   

  • Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı sipariş edilen ürünün tarafınıza teslim edildiği kargo firması olup, iade için belirttiğimiz işbu firma aracılığı ile malın geri gönderilmesi halinde kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. Aksi halde kargo ücretinden TÜKETİCİ sorumludur.

   

  • Vergi Usul Kanununun 385. Sıra nolu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinizin yapılabilmesi için, tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. 

   

  • Cayma bildiriminin yapılacağı açık adres ve elektronik posta bilgileri aşağıdaki şekildedir.

   

  Adres :

  e-mail :